• Bize Ulaşın
 • Kurumsal
 • Anasayfa
 • Facebook Twitter
  Mavi Limon Turizm

  Nerede Kalınır?

  Tüm Gaziantep otellerinde en uygun fiyatlarla rezervasyon yapmak için acentemizle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetinden memnun kalacağınızı düşünerek sizler için seçtiğimiz bazı otellerimiz: 

   

  Gaziantep 5 Yıldızlı Oteller

   

  * Teymur Continental Otel: Konum itibariyle şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan, Gaziantep'in yeni 5 yıldızlı otellerinden biridir. Çevresinde AVM ve özel hastaneler bulunmaktadır. Gaziantep havaalanına 24 km uzaklıkta.

   

  * Tuğcan Otel: Gaziantep'imizin ilk 5 yıldızlı oteli. Şehir merkezinde bulunan otel konuklarına kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta.

   

  * Grand Otel: Şehir merkezine 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan 5 yıldızlı otellerimizden. Gaziantep havaalanına 23 km uzaklıkta.

   

  * Dedeman Otel: Standart Dedeman kalitesi. Yalnız şehirden bir hayli uzakta olduğunu bilmenizde fayda var. Gaziantep havaalanına 45 km uzaklıkta.

   

  * Divan Otel: İpek yolu üzerinde bulunan otel, lüksüne fazlasıyla düşkün misafirlere hitap ediyor. Şehir merkezine araçla ulaşım sağlamanız gerekiyor. Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta.

   

   

  Gaziantep 4 Yıldızlı Oteller

   

  * Uğur Plaza Otel: Şehir merkezinde bulunan otelin çevresinde avm ve özel hastane bulunmaktadır.  Gaziantep havaalanına 23 km uzaklıkta. 

   

  * Safir Otel: İpek yolu üzerine kurulmuş 4 yıldızlı otellerimizden. Şehir merkezine araçla ulaşım sağlamanız gerekiyor. Gaziantep havaalanına 23 km uzaklıkta.

   

  * Nov Otel - Ibis Otel: Şehirmerkezinde bulunan 4 yıldızlı otellerimizden. Standart Nov Otel-Ibıs otel konseptinde yanyana konumlandırılmıştır. Çevresinde AVM'ler bulunan otel Gaziantep Havaalanı'na 19 km uzaklıkta.

   

  * Metgold Otel: Antep ürünlerinin yoğun olarak satıldığı antep çarşılarına ve tarihi antep sokaklarına iki dakikalık yürüme mesafesindedir. Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta. 

   

  * Tilmen Otel: Gaziantep'imizin ilk 4 yıldızlı oteli. Şehir merkezinde bulunan otel konuklarına kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta.

   

   

  Gaziantep Butik Oteller

   

  * Şirehan Otel: 1885 yılında yaptırılan Şirehanı, Osmanlı döneminin en güzel ve sağlam eserlerinden birisidir. Gaziantep'in tarihi kervansaraylarından biri olan Şirehan, yapılan yenileme çalışmalarından sonra Gaziantep'in en iyi butik otelleri arasında yerini aldı. Otel, bu tarihi atmosferi lüks konaklama seçenekleriyle misafirlerine sunuyor. Şehirmerkezinde bulunan otel Gaziantep havaalanına 19 km uzaklıkta.

   

  * Hıdıroğlu Konağı: 1900’lerin başında o dönemin Antep evleri tarzında inşa edilmiş bir konak… Konağın altında 2000 yıllık dehlizler, tüneller, kuyular ve bir su sarnıcı, bunlara giden bir galeri… 2005 yılında Hıdıroğlu ailesi tarafından restorasyonu başlatılan Hıdıroğlu Konak, 2012 yılında hizmete açıldı ve şimdi altındaki tünel, sarnıç ve galerisi ile tüm tarih meraklılarına kapılarını açıyor. Şehirmerkezinde bulunan otel Gaziantep havaalanına 19 km uzaklıkta.

   

  * Zeynep Hanım Konağı: Tarihi Gaziantep sokaklarında bulunan bu otel özünde eski bir konaktır. Yenileme çalışmaları sonucunda butik otel tarzında hizmet veren otel, şehirmerkezinde bulunmakta olup Gaziantep havaalanına 20 km mesafededir. 

   

   

  Gaziantep 3 Yıldızlı Oteller

   

  * Veliç Otel: Şehir merkezinde bulunan otel turistik bölgelere rahat bir ulaşım imkanına sahiptir. Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta.

   

   

  Gaziantep 2 Yıldızlı Oteller

   

  * Beliz Otel: Şehirmerkezinde bulunan otel Gaziantep havaalanına 20 km uzaklıkta. 

   

   

  Gaziantep Termal Otel

   

  * Uğurlu Termal Otel: Tesis konum olarak Gaziantep'e 15 km mesafede bulunmaktadır. Şehirden uzakta konumlanan otel, misafirlerine huzurlu bir termal tatil imkanı sunmakta. Otelin yüzme havuzu ve aquaparkı da bulunmaktadır. Gaziantep havaalanına 27 km uzaklıkta.